O nás

Společnost LUTRA MEDICAL s.r.o. se zabývá distribucí zdravotnických prostředků, dezinfekčních prostředků a laboratorních pomůcek.

V oblasti zdravotnického zásobování působíme od roku 2007. Jsme dceřiná společnost slovenské firmy Vidra a spol. s.r.o., která díky neustálému zlepšování kvality služeb patří k nejdůležitějším výrobcům a distributorům zdravotnických prostředků, dezinfekčních prostředků a laboratorních pomůcek na Slovensku.

Významnou část našeho sortimentu tvoří výrobky dodávané na trh pod značkou VIDRA a spol. s.r.o.

Našimi hlavními zákazníky jsou nemocnice, kliniky, oddělení, distribuční společnosti, lékaři, lékárny, výdejny zdravotnických prostředků, laboratoře, agentury domácí ošetřovatelské péče, domovy důchodců, pacientské organizace a zdravotnické školy.

Cílem naší společnosti je poskytnout zdravotnickým zařízením komplexní dodávky speciálního zdravotnického materiálu s vysokou kvalitou za konkurenční ceny. Všechny výrobky, které distribujeme, mají příslušné certifikáty a jsou řádně registrovány ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv, v Centru pro chemické látky nebo na Úřadu veřejného zdravotnictví.