O nás

Společnost LUTRA MEDICAL s.r.o. se zabývá distribucí zdravotnických prostředků, dezinfekčních prostředků a laboratorních pomůcek.

V oblasti zdravotnického zásobování působíme od roku 2007. Jsme dceřiná společnost slovenské firmy Vidra a spol. s.r.o., která díky neustálému zlepšování kvality služeb patří k nejdůležitějším výrobcům a distributorům zdravotnických prostředků, dezinfekčních prostředků a laboratorních pomůcek na Slovensku. Významnou část našeho sortimentu tvoří výrobky dodávané na trh pod značkou Vidra a spol. s.r.o.

Aktivním způsobem se účastníme odborných seminářů a výstav souvisejících s naší činností.

Našimi hlavními zákazníky jsou nemocnice, polikliniky, distribuční společnosti, lékárny, výdejny zdravotnických prostředků, soukromé zdravotnické zařízení, domovy sociální péče a laboratoře. Cílem naší společnosti je poskytnout našim klientům co nejkvalitnější zboží za konkurenční ceny. Všechny výrobky, které distribuujeme, mají příslušné certifikáty a jsou řádně registrovány ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv, v Centru pro chemické látky nebo na Úřadu veřejného zdravotnictví.

Dodávky zboží zajišťujeme externí smluvní dopravou a také vlastními dopravními prostředky z centrálního skladu.

Jsme společnost, která není příliš velká, ale klademe si velký cíl - poctivě a čestně poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby.